0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Radim Pavelka
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۰۰
Martin Bittner
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۳۰
Duy Tiep Vu
۰
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۱:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Martin Bittner
Finished
۰۰:۰۰
Ludek Madle
۲
۳
Trojan Frantisek
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۰
۱
Karel Brozhik
inprogress
۰۳:۳۰
Daniel Branny
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۰۰
Petr Zivny
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۰۰:۰۰
Dominik Lengal
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Pycha
-
-
Jiri Dusatko
inprogress
۰۰:۳۰
Kamil Kleprlik
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Nevrtal
-
-
Petr Zivny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Kolonicky
-
-
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۳۰
Petr Zivny
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Branny
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۲:۰۰
Martin Bittner
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۱
۳
Julius Legen
Finished
۰۲:۳۰
Michal Regner
۰
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Alesh Bayer
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۳:۰۰
Julius Legen
-
-
Jan Potensky
inprogress
۰۳:۳۰
  World TT-CUP
Roman Rybachuk
۳
۲
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Vit Karasek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Ilya Semenyuk
۲
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۲۵
Petr Kotrbaty
۲
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۵۵
Vit Karasek
۳
۲
Petr Kotrbaty
Finished
۰۱:۲۰
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۲۵
Roman Rybachuk
۳
۰
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۵۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Vit Karasek
Finished
۰۲:۲۰
Serhii Berezynskyi
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۲:۲۵
Sergii Lugovskyi
۱
۱
Ilya Semenyuk
inprogress
۰۳:۲۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Mykchailo Styranets
۱
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۳
۱
Vladimir Naumovich
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۱:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۲
Vladimir Naumovich
Finished
۰۱:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Naumovich
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Igor Akimov
۰
۱
Dmitry Yurkov
inprogress
۰۳:۳۰
Yan Krol
۰
۱
Dmitriy Batyuk
inprogress
۰۳:۳۰
  Europe TT Elite Series
Antoni Witkowski
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۳
۰
Igor Dabrowski
Finished
۰۱:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۰
۱
Petr David
inprogress
۰۳:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Murad Asatryan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
  Russia Liga Pro
Nikolay Zhurba
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۰۰
Alexey Vlasov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Merkushin
۲
۲
Kirill Malahov
inprogress
۰۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید